Pulmad

 
klõpsa peale!
 Olete otsustanud korraldada pulmad? Pulmad on küll noorpaari tähtpäev, aga samas peate mõtlema ka kokkutulevale rahvale ja nende heaolule. Mõelge läbi, kui palju on teil võimalik pulmapeoks kulutada ning seejärel keda ja palju peole kutsuda. Kõigepealt tuleb otsida peokoht. Õnnelikud on need abiellujad, kes pulmi suvel peavad. Siis piisab õue püstitatud suurest varjualusest, aga ka näiteks vana heinaküüni sobitamisest istumiskohaks. Üht sellist pidu tuli mõni aeg tagasi korraldada ja kõik olid rahul.
Kasin söögi-joogilaud võib vihjata võõrustajate kitsidusele, kuid rõõmu pole ka lookas laudadest, kui muu tegevus puudu on.
Kesksel kohal on peale noorpaari pulmas pulmaisa. Tasub juba hea mitu aega varem leida selleks sobiv inimene ja mõelda tegevuskava läbi. Viimase hetke peale jäänud pulmaisa otsimine võib aga lõppeda pulmaisata jäämise või mõne lilla ninaga tüübi leidmisega, kel pulmakorraldusest pole aimugi.
Peale pulmaisa on mõistlik palgata ansambel. Ansambli valikul peaks eelkõige hindama kvaliteeti ning alles seejärel odavust. Kindlasti ei tasu lootma jääda mõne “külapillimehe” peale, kui pole just taotluslik rahvapidu korraldada. Enamik ansambleid on laia repertuaariga, mis rahuldab nii ämmade-äiade, kui ka noorpaari ja nende nooremate külaliste maitset. Mõnede heade ansamblite kontaktandmed ja pildid leiate ansamblite kataloogist ja see saab täiendatud pidevalt. Hea ansambel on 50% heast õhtust. Kõik tundub hirmus kalliks minevat, aga kui olete otsustanud korraldada “korraliku etteaste”, siis koonerdada pole mõtet - vastasel juhul tasub oma tähtpäeva vaid perekonnaringis tähistada.
 
 
Hea meelega
Reklaamistuudio
Jõuluvana
Pulmad
Õhtujuhid
Peokohad
Catering
Ansamblid
Pulmaautod
Ilutulestik
Kontakt